I. INFORMACJE O SPRZEDAWCY

 Sklep internetowy działający pod adresem www.crystal-collection-butik.pl  prowadzony jest przez:

CRYSTAL COLLECTION BUTIK KLAUDIA ZYZAK

Siedziba firmy:

Trzetrzewina 431, 33-395 Chełmiec, województwo małopolskie

Numer NIP: 7343529169

Numer konta: 52 1140 2004 0000 3402 7553 8983

 

II. POSTANOWIENIA OGÓLNE

1.      Sklep internetowy www.crystal-collection-butik.pl prowadzi sprzedaż detaliczną w zakresie odzieży, akcesoriów i dodatków z wykorzystaniem sieci Internet. 

2.      Kupującym może być pełnoletnia osoba fizyczna, osoba prawna lub jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej. 

3.      Prezentowane produkty na stronach sklepu www.crystal-collection-butik.pl stanowią ofertę handlową. Wszystkie ceny zawierają podatek VAT.

4.      Zamówienia składane i przyjmowane są w języku polskim. 

5.      Ceny produktów nie zawierają kosztów przesyłki które podane są oddzielnie w kolejnym etapie zamówienia produktu. 

6.      Sprzedający zastrzega sobie prawo wprowadzenia nowych towarów, zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, tworzenia i usuwania działalności promocyjnych. 

7.      W przypadku sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży, produkty będą sprzedawane aż do wyczerpania zapasów. 

8.      Promocje w sklepie nie łączą się ze sobą. 

9.      Składając zamówienie Klient akceptuje Regulamin oraz oświadcza, iż zapoznał się z jego treścią. 

 

III.ZAMÓWIENIE I WYSYŁKA

1.      Zamówienie można składać poprzez formularz zakupu na stroniewww.crystal-collection-butik.pl, kolejno uzupełniając wymagane dane.

2.      Sprzedający zastrzega sobie prawo anulowania zamówienia w przypadku nie zaksięgowania wpłaty.

3.      Wysyłka towaru odbywa się maksymalnie do 5 dni roboczych po zaksięgowaniu wpłaty lub po zamówieniu płatnym przy odbiorze.

4.      W szczególnych przypadkach wysyłka towaru może się opóźnić, o czym klient zostanie bezzwłocznie poinformowany i będzie miał możliwość rezygnacji z zamówienia.

 

5.      Termin zamówienia podany jest w opisie przedmiotu.

6.      Koszty przesyłki to:

·         Przesyłka pocztowa ekonomiczna 8,50 zł 

·         Przesyłka pocztowa priorytetowa 10 zł 

·         Przesyłka pocztowa priorytetowa POBRANIOWA 20 zł 

 

IV. WYMIANA, ZWROT, REKLAMACJA

 

1.      Zwrot lub wymiana towaru jest możliwa wyłącznie po wypełnieniu odpowiedniego formularza

2.      Klient ma prawo w ciągu 14 dni od otrzymania paczki do zgłoszenia chęci zwrotu. W przypadku przekroczenia wyżej wymienionych terminów zwrot lub wymiana będą nieuwzględniane.

3.      Zwracany produkt powinien być zapakowany w paczkę wraz z dołączonym wypełnionym formularzem zwrotu/wymiany w odpowiedni sposób, tak aby w trakcie transportu nie doszło do jego uszkodzenia .Prosimy o dołączenie do paczki 11 zł w celu opłaty wysyłki zwrotnej. Zanim zdecydujesz się na wymianę sprawdź czy produkt jest jeszcze dostępny!

4.      Koszty zwrotu/wymiany ponosi kupujący.

5.      Sklep Crystal Collection Butik zastrzega sobie prawo do nie przyjmowania zwrotów/dokonywania wymian produktów, które są w jakikolwiek sposób uszkodzone (poplamienie, rozerwanie).

6.      Firma nie przyjmuje zwrotów/towarów do wymiany wysyłanych do nas za pobraniem.

7.      W przypadku zwrotu towaru Crystal Collection Butik  zobowiązuje się do zwrotu należnych pieniędzy w ciągu 14 dni roboczych od otrzymania zwróconego towaru na rachunek wskazany przez klienta.

8.      Procedura wymiany dotyczy tylko towarów będących w stanie nienaruszonym tzn. towar nie może nosić śladów użytkowania, musi zawierać wszystkie elementy, z którymi został dostarczony.

9.      Niedostosowanie się do powyższych zaleceń będzie podstawą do nieuwzględnienia wymiany.

V.  POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1.      Korzystanie ze strony internetowej www.crystal-collection-butik.pl jest równoznaczne z akceptacją tego Regulaminu i Polityki Prywatności.

2.      Sprzedawca zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu. Zmiany obowiązują z chwilą ich ogłoszenia na stronie internetowej Sklepu internetowego. 

3.      Wszystkie materiały oraz zdjęcia zamieszczone na stronie są objęte prawami autorskimi.